- 05 нау. 2024 03:10
- 163
Anger. (Ашуланшақ, ренжігіш)
Ағылшын тілі 10 сынып
Сабақтың тақырыбы: Anger. (Ашуланшақ, ренжігіш)
Сабақтың мақсаты: Angry(өкпелеу) сөзінің бірнеше синонимдерін меңгертіп, күнделікті және жұптық топтық талқылауларда қолдануда сөздік қорын молайту.
Күтілетін нәтиже: Оқушылар өкпелеу сөзінің бірнеше синонимдерін біліп, оларды күнделікті және жұптық топтық талқылауларда қолданады және сөздік қорлары молаяды.
Табыс критерийі:
1. Мен мәтінді оқып, асты сызылған сөздерді аудардым.
2. Мен асты сызылған сөздерді аударып, олардың синонимдерін таптым.
3. Мен топтағы құрбыма сұрақ қойдым.
4. Мен құрбымның сұрақтарына жауап бердім.
5. Мен құрбымның жауаптарын жазып отырдым
6. Мен топта (1, 2, 3, 4, 5) синоним сөздерді таптым.
7. Мен бес жолды өлең құрастырдым
1 - 3 «3»
4 - 5 «4»
6 - 7 «5»
Сабақтың түрі: Жаңа сабақ
Қажетті құралдар: Кеспе қағаздар,
Сабақтың әдіс - тәсілдері: «Топтастыру» әдісі, «ДЖИГСО» әдісі, «Тыңдап отырған үштік» әдісі, «Синонимдерін тап» әдісі, «Бес жолды өлең»
Ұйымдастыру кезеңі 5мин
Сәлемдесемін. Сыныпта ынтымақтастық атмосферасын қалыптастырамын.
Сергіту мақсатында «Теңізде» тренингін жасаймын.
Мұғалім: бір үстелге 4 заттан қойып шығады.
ОҚО, Шымкент қаласы
Терешкова атындағы №31 ЖОМ
Ағылшын тілі пәні мұғалімі
Лесбекова Балжан Лесбекқызы
Сабақтың тақырыбы: Anger. (Ашуланшақ, ренжігіш)
Сабақтың мақсаты: Angry(өкпелеу) сөзінің бірнеше синонимдерін меңгертіп, күнделікті және жұптық топтық талқылауларда қолдануда сөздік қорын молайту.
Күтілетін нәтиже: Оқушылар өкпелеу сөзінің бірнеше синонимдерін біліп, оларды күнделікті және жұптық топтық талқылауларда қолданады және сөздік қорлары молаяды.
Табыс критерийі:
1. Мен мәтінді оқып, асты сызылған сөздерді аудардым.
2. Мен асты сызылған сөздерді аударып, олардың синонимдерін таптым.
3. Мен топтағы құрбыма сұрақ қойдым.
4. Мен құрбымның сұрақтарына жауап бердім.
5. Мен құрбымның жауаптарын жазып отырдым
6. Мен топта (1, 2, 3, 4, 5) синоним сөздерді таптым.
7. Мен бес жолды өлең құрастырдым
1 - 3 «3»
4 - 5 «4»
6 - 7 «5»
Сабақтың түрі: Жаңа сабақ
Қажетті құралдар: Кеспе қағаздар,
Сабақтың әдіс - тәсілдері: «Топтастыру» әдісі, «ДЖИГСО» әдісі, «Тыңдап отырған үштік» әдісі, «Синонимдерін тап» әдісі, «Бес жолды өлең»
Ұйымдастыру кезеңі 5мин
Сәлемдесемін. Сыныпта ынтымақтастық атмосферасын қалыптастырамын.
Сергіту мақсатында «Теңізде» тренингін жасаймын.
Мұғалім: бір үстелге 4 заттан қойып шығады.
ОҚО, Шымкент қаласы
Терешкова атындағы №31 ЖОМ
Ағылшын тілі пәні мұғалімі
Лесбекова Балжан Лесбекқызы