- 05 нау. 2024 01:06
- 193
Бастауыш сынып сабақтар топтамасы
Топтамадағы сабақтар тізімі:
1.Қош бол, құтты -Әліппем (тәрбие сағаты)
2. Бәрін білгім келеді (интеллектуалды ойын)
3. Бөлуді тексеру
Математика
Тақырыбы: Бөлуді тексеру
Мақсаты: Білімділік. Бөлуді тексеру, бөлуге кері амал көбейту екендігі жайлы
Түсінік беру; бөлу және көбейту кестесін тиімді пайдалана білуге және жылдам есептеуге қалыптастыру; өз бетімен ізденуге үйрету.
Дамытушылығы. Оқушылардың ойлау қабілеттерін, тез есептеу, логикалық ойлауларын дамыту.
Тәрбиелік. Жауапкершілікке тәрбиелеу.
Көрнекілігі: кесте, слайд
Әдісі: түсіндіру, сұрақ - жауап, іздену, өзіндік.
Сабақтың барысы:
I. Ұйымдастыру кезеңі. Оқушыларды сабаққа дайындау, психологиялық дайындық. Оқушыларды шеңберге тұрғызып, тілек айтып, бүгінгі күнге сәттілік тілеу.
ІІ. Үй жұмысын тексеру: №8
ІІІ. Білімін пысықтау: ауызша жұмыс
1)
16: 4=4 ------------- 4*4=16 ------------- 20: 4=5 ------------- 4*5=20
24: 4=6 ------------- 4*6=24 ------------- 28: 7=4 ------------- 4*7=28
32: 4=8 ------------- 4*8=32 ------------- 36: 4=9 ------------- 4*9=36
2. Ойын «Қар лақтырысу». Бөлудің компоненттерін қайталау.
IV. Жаңа материалды түсіндіру. Бөлуді тексеру бөлуге кері амал көбейту екендігі жайлы түсінік беру, бөлу мен көбейту кестесін тиімді пайдалана білуге және жылдам есептеуге үйрету.
№1 Схеманы пайдаланып, бөлуді көбейту арқылы тексеруге болатынын түсіндіру:
1.Қош бол, құтты -Әліппем (тәрбие сағаты)
2. Бәрін білгім келеді (интеллектуалды ойын)
3. Бөлуді тексеру
Математика
Тақырыбы: Бөлуді тексеру
Мақсаты: Білімділік. Бөлуді тексеру, бөлуге кері амал көбейту екендігі жайлы
Түсінік беру; бөлу және көбейту кестесін тиімді пайдалана білуге және жылдам есептеуге қалыптастыру; өз бетімен ізденуге үйрету.
Дамытушылығы. Оқушылардың ойлау қабілеттерін, тез есептеу, логикалық ойлауларын дамыту.
Тәрбиелік. Жауапкершілікке тәрбиелеу.
Көрнекілігі: кесте, слайд
Әдісі: түсіндіру, сұрақ - жауап, іздену, өзіндік.
Сабақтың барысы:
I. Ұйымдастыру кезеңі. Оқушыларды сабаққа дайындау, психологиялық дайындық. Оқушыларды шеңберге тұрғызып, тілек айтып, бүгінгі күнге сәттілік тілеу.
ІІ. Үй жұмысын тексеру: №8
ІІІ. Білімін пысықтау: ауызша жұмыс
1)
16: 4=4 ------------- 4*4=16 ------------- 20: 4=5 ------------- 4*5=20
24: 4=6 ------------- 4*6=24 ------------- 28: 7=4 ------------- 4*7=28
32: 4=8 ------------- 4*8=32 ------------- 36: 4=9 ------------- 4*9=36
2. Ойын «Қар лақтырысу». Бөлудің компоненттерін қайталау.
IV. Жаңа материалды түсіндіру. Бөлуді тексеру бөлуге кері амал көбейту екендігі жайлы түсінік беру, бөлу мен көбейту кестесін тиімді пайдалана білуге және жылдам есептеуге үйрету.
№1 Схеманы пайдаланып, бөлуді көбейту арқылы тексеруге болатынын түсіндіру:
Назар аударыңыз! Жасырын мәтінді көру үшін сізге сайтқа тіркелу қажет.