- 05 нау. 2024 03:42
- 208
Тік бұрышты параллелепипед оның көлемі
4 сынып
Тақырыбы: Тік бұрышты параллелепипед оның көлемі (слайд)
Мақсаты: 1. Тақырып бойынша есептер шығару арқылы оқушы түсінігін қалыптастыру, алған білімдерін есеп шығаруда пайдалана білу.
2. Тік бұрышты параллелепипедтің, текшенің көлемін есептей білуге дағдыландыру, әртүрлі есептер шығару арқылы оқушы білімін шыңдау, логикалық ойлау қабілетін дамыту. Санның дәрежесін табуға дағдыландыру.
3. Сызбаны көрнекі салуға, өз бетімен жұмыс жасауға, есептің шешімін дәл таба білуге тәрбиелеу.
Барысы:
Ұйымдастыру бөлімі
Психологиялық дайындық
Ой қозғау
Математикалық эстафета
Жаңа сабақ
Суретпен, оқулықпен жұмыс
Сергіту сәті
Кім жылдам?
Қорытындылау
Психологиялық дайындық.
Қуанамын мен де,
Қуанасың сен де,
Қуанайық, достарым,
Арайлап атқан күнге!
Ой қозғау. Сұрақ – жауап.
1. Қандай фигураларды білеміз?
2. Шаршы деп нені айтамыз?
3. Тіктөртбұрыш деген не?
4. Шаршының периметрін қалай табамыз?
5. Ауданды қалай табамыз?
6. Көлемді қалай табады?
Математикалық эстафета
200 * 6 ------ 80
30 * 7 ------- 30
50 * 40 ------ 800
400: 5 ------- 2000
600: 20 ------- 1200
80 * 10 ------- 210
Бастауыш сынып мұғалімі: Бекжанова Б. С.
Тік бұрышты параллелепипед оның көлемі. слайдты жүктеу
Тақырыбы: Тік бұрышты параллелепипед оның көлемі (слайд)
Мақсаты: 1. Тақырып бойынша есептер шығару арқылы оқушы түсінігін қалыптастыру, алған білімдерін есеп шығаруда пайдалана білу.
2. Тік бұрышты параллелепипедтің, текшенің көлемін есептей білуге дағдыландыру, әртүрлі есептер шығару арқылы оқушы білімін шыңдау, логикалық ойлау қабілетін дамыту. Санның дәрежесін табуға дағдыландыру.
3. Сызбаны көрнекі салуға, өз бетімен жұмыс жасауға, есептің шешімін дәл таба білуге тәрбиелеу.
Барысы:
Ұйымдастыру бөлімі
Психологиялық дайындық
Ой қозғау
Математикалық эстафета
Жаңа сабақ
Суретпен, оқулықпен жұмыс
Сергіту сәті
Кім жылдам?
Қорытындылау
Психологиялық дайындық.
Қуанамын мен де,
Қуанасың сен де,
Қуанайық, достарым,
Арайлап атқан күнге!
Ой қозғау. Сұрақ – жауап.
1. Қандай фигураларды білеміз?
2. Шаршы деп нені айтамыз?
3. Тіктөртбұрыш деген не?
4. Шаршының периметрін қалай табамыз?
5. Ауданды қалай табамыз?
6. Көлемді қалай табады?
Математикалық эстафета
200 * 6 ------ 80
30 * 7 ------- 30
50 * 40 ------ 800
400: 5 ------- 2000
600: 20 ------- 1200
80 * 10 ------- 210
Бастауыш сынып мұғалімі: Бекжанова Б. С.
Тік бұрышты параллелепипед оның көлемі. слайдты жүктеу