- 05 нау. 2024 03:12
- 186
Дінтану негіздеріне қысқа мерзімді жоспар (9 сынып)
Сабақ тақырыптары:
1. Буддизмнің негізгі тармақтары
2. Ғұн мемлекеті
3. Буддизмнің негізгі тармақтары
Дінтану негіздері 9 сынып
Сабақтың тақырыбы Буддизмнің негізгі тармақтары
Сабақтың мақсаты: Оқушыларға буддизм ілімі, буддизмнің негізгі тармақтары, буддизм ілімінің пайда болуы туралы түсіндіру. Оқушыларға әр түрлі тапсырмалар беру арқылы ой - өрісін дамыту, сабаққа деген қызығушылығын арттыру.
Оқуда қолданылатын әдіс тәсілдер «Ойлан тап», «Миға шабуыл» әдісі, Топтық талқылау әдісі, Қатесін тап, Мәтінді жалғастыр,
Оқытудың нәтижесі Оқушыларға буддизм ілімі, буддизмнің негізгі тармақтары, буддизм ілімінің пайда болуы туралы түсінеді.
• Ойы толығады;
• өзіндік ойын ортақ пікірге тоғыстыра біледі;
• әрекетті сыни бағалауды үйренеді; сөйлеу мәнері қалыптасады;
• Топтық жұмыс арқылы кері байланысты үйренеді.
Модульдердің кіріктірілуі Жаңа тәсіл, СТО, Бағалау, Көшбасшылық. Диалогтық оқыту
Негізгі дерек көздер Карта, суреттер. Оқулық
Ұйымдастыру кезеңі 5 минут
Оқушыларды топқа бөлемін
Бағалау парақшаларын таратамын
Үй тапсырмасын сұрау: «Ойлан тап» әдісі 5 минут
1. Буддизм ілімі туралы не білесің?
2. Буддизм ілімінің пайда болуы туралы айт.
Тарих пәні мұғалімі: Есетова Ж. Қ.
Дінтану негіздеріне қысқа мерзімді жоспар (9 сынып) жүктеу
1. Буддизмнің негізгі тармақтары
2. Ғұн мемлекеті
3. Буддизмнің негізгі тармақтары
Дінтану негіздері 9 сынып
Сабақтың тақырыбы Буддизмнің негізгі тармақтары
Сабақтың мақсаты: Оқушыларға буддизм ілімі, буддизмнің негізгі тармақтары, буддизм ілімінің пайда болуы туралы түсіндіру. Оқушыларға әр түрлі тапсырмалар беру арқылы ой - өрісін дамыту, сабаққа деген қызығушылығын арттыру.
Оқуда қолданылатын әдіс тәсілдер «Ойлан тап», «Миға шабуыл» әдісі, Топтық талқылау әдісі, Қатесін тап, Мәтінді жалғастыр,
Оқытудың нәтижесі Оқушыларға буддизм ілімі, буддизмнің негізгі тармақтары, буддизм ілімінің пайда болуы туралы түсінеді.
• Ойы толығады;
• өзіндік ойын ортақ пікірге тоғыстыра біледі;
• әрекетті сыни бағалауды үйренеді; сөйлеу мәнері қалыптасады;
• Топтық жұмыс арқылы кері байланысты үйренеді.
Модульдердің кіріктірілуі Жаңа тәсіл, СТО, Бағалау, Көшбасшылық. Диалогтық оқыту
Негізгі дерек көздер Карта, суреттер. Оқулық
Ұйымдастыру кезеңі 5 минут
Оқушыларды топқа бөлемін
Бағалау парақшаларын таратамын
Үй тапсырмасын сұрау: «Ойлан тап» әдісі 5 минут
1. Буддизм ілімі туралы не білесің?
2. Буддизм ілімінің пайда болуы туралы айт.
Тарих пәні мұғалімі: Есетова Ж. Қ.
Дінтану негіздеріне қысқа мерзімді жоспар (9 сынып) жүктеу