- 05 нау. 2024 03:12
- 189
Есептеудің жазбаша тәсілі
Қысқа мерзімді сабақ жоспары
Пән мұғалімі:
Пән: математика
Сынып: 3
Сабақ тақырыбы: Есептеудің жазбаша тәсілі
Сабақтың мақсаты: Оқушыларды жазбаша көбейту және бөлу амалдарын меңгерту.
Оқу нәтижесі: Оқушылар жазбаша көбейту және бөлу амалдарын қорытады
Оқыту әдістері: «Лездеме», «Аялдама», «Бағдаршам»
Барлық оқушылармен (А, В, С) жұмыс: Электронды оқулық тапсырмалары. Деңгейлік тапсырмалар
Сабақ барысы:
Кіріспе 15 мин
Қызығушылықты ояту.
Ұйымдастыру кезеңі. Оқушылардың сабаққа әзірліктерін тексеру.
Үй тапсырмасын пысықтау.
«Лездеме» тәсілімен сандарда қанша бірлік, қанша ондық, қанша жүздік барын сұрау.
Негізгі бөлім 20 мин
Мағынаны тану
Оқулықпен жұмыс жүргізеді. Мұғалім тапсырма беріп, бағыт, бағдар беріп, қадағалайды.
Сергіту сәті
1 мин «Ағаш түбіндегі биші» бейнеклипін қосады.
Қорытынды 9 мин
Ой толғаныс.
«Құпия сөз» логикалық тапсырмасын береді.
Үйге тапсырмаға 160 беттегі №8, 9 қалай орындау керектігін түсіндіреді.
Есептеудің жазбаша тәсілі жүктеу
Пән мұғалімі:
Пән: математика
Сынып: 3
Сабақ тақырыбы: Есептеудің жазбаша тәсілі
Сабақтың мақсаты: Оқушыларды жазбаша көбейту және бөлу амалдарын меңгерту.
Оқу нәтижесі: Оқушылар жазбаша көбейту және бөлу амалдарын қорытады
Оқыту әдістері: «Лездеме», «Аялдама», «Бағдаршам»
Барлық оқушылармен (А, В, С) жұмыс: Электронды оқулық тапсырмалары. Деңгейлік тапсырмалар
Сабақ барысы:
Кіріспе 15 мин
Қызығушылықты ояту.
Ұйымдастыру кезеңі. Оқушылардың сабаққа әзірліктерін тексеру.
Үй тапсырмасын пысықтау.
«Лездеме» тәсілімен сандарда қанша бірлік, қанша ондық, қанша жүздік барын сұрау.
Негізгі бөлім 20 мин
Мағынаны тану
Оқулықпен жұмыс жүргізеді. Мұғалім тапсырма беріп, бағыт, бағдар беріп, қадағалайды.
Сергіту сәті
1 мин «Ағаш түбіндегі биші» бейнеклипін қосады.
Қорытынды 9 мин
Ой толғаныс.
«Құпия сөз» логикалық тапсырмасын береді.
Үйге тапсырмаға 160 беттегі №8, 9 қалай орындау керектігін түсіндіреді.
Есептеудің жазбаша тәсілі жүктеу