- 05 нау. 2024 03:34
- 152
Кейіпкерлердің киімін, әшекей бұйымдарын суреттеймін
Қысқа мерзімді жоспар
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: 1 - бөлім Өзім туралы
2 сынып
Сабақ тақырыбы: Кейіпкерлердің киімін, әшекей бұйымдарын суреттеймін
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтемеу)
2. 3. 1. 1 тірек сөздерді пайдаланып, жеке сурет/сюжетті суреттер арқылы шағын сипаттау/әңгімелеу мәтіндерін құрап жазу
2. 5 Мәтін түрлері мен құрылымдық бөліктерін анықтау
Сабақ мақсаттары: Мәтін түрлері мен құрылымдық бөліктерін анықтайды
Бағалау критерийлері: Сурет арқылы сипаттай алады;
Сөздік қор: ыңғайлы, қолайлы, жарасады, жақсы сезіну, мата
Құндылықтарды дарыту: Жауапкершілік
Пәнаралық байланыстар: Өзін өзі тану пәнімен байланыс
Сабақ басы 5 минут Ортадағы шеңберге жиналу.
Күндей жылы бол!
Алмадай тәтті бол!
Доптай көңілді бол!
Айнадай жарық бол!
Сабақтың ортасы
Сабақтың тақырыбы мен мақсатын таныстыру.
Жағдаяттық тапсырмалар. Жұптық жұмыс.
А) тапсырманы оқы, досыңа кеңес бер.
1. Мен театрға барғым келеді, маған қанда киім кию керек?
2. Мен орманға барғым келеді, маған қанда киім кию керек?
3. Мен тенниске барғым келеді, маған қанда киім кию керек?
4. Мен мектепке барғым келеді, маған қанда киім кию керек?
5. Мен ауылға барғым келеді, маған қанда киім кию керек?
Жұптық жұмыс. Суретпен жұмыс.
А) тапсырманы сипаттап айту
Мектеп: «№ 10 Нұркен атындағы ЖББОМ» КММ
Мұғалімнің аты - жөні Баймуканова Кымбат
Кейіпкерлердің киімін, әшекей бұйымдарын суреттеймін. жүктеу
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: 1 - бөлім Өзім туралы
2 сынып
Сабақ тақырыбы: Кейіпкерлердің киімін, әшекей бұйымдарын суреттеймін
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтемеу)
2. 3. 1. 1 тірек сөздерді пайдаланып, жеке сурет/сюжетті суреттер арқылы шағын сипаттау/әңгімелеу мәтіндерін құрап жазу
2. 5 Мәтін түрлері мен құрылымдық бөліктерін анықтау
Сабақ мақсаттары: Мәтін түрлері мен құрылымдық бөліктерін анықтайды
Бағалау критерийлері: Сурет арқылы сипаттай алады;
Сөздік қор: ыңғайлы, қолайлы, жарасады, жақсы сезіну, мата
Құндылықтарды дарыту: Жауапкершілік
Пәнаралық байланыстар: Өзін өзі тану пәнімен байланыс
Сабақ басы 5 минут Ортадағы шеңберге жиналу.
Күндей жылы бол!
Алмадай тәтті бол!
Доптай көңілді бол!
Айнадай жарық бол!
Сабақтың ортасы
Сабақтың тақырыбы мен мақсатын таныстыру.
Жағдаяттық тапсырмалар. Жұптық жұмыс.
А) тапсырманы оқы, досыңа кеңес бер.
1. Мен театрға барғым келеді, маған қанда киім кию керек?
2. Мен орманға барғым келеді, маған қанда киім кию керек?
3. Мен тенниске барғым келеді, маған қанда киім кию керек?
4. Мен мектепке барғым келеді, маған қанда киім кию керек?
5. Мен ауылға барғым келеді, маған қанда киім кию керек?
Жұптық жұмыс. Суретпен жұмыс.
А) тапсырманы сипаттап айту
Мектеп: «№ 10 Нұркен атындағы ЖББОМ» КММ
Мұғалімнің аты - жөні Баймуканова Кымбат
Кейіпкерлердің киімін, әшекей бұйымдарын суреттеймін. жүктеу