- 05 нау. 2024 03:12
- 164
Мен жақсы көретін жан - жануар. Буын
Қысқа мерзімді жоспар
Сабақтың тақырыбы: Мен жақсы көретін жан - жануар. Буын.
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме)
1. 1. 9. 3 сөздің буыннан тұратынын түсіну және сөздегі буын санын анықтау.
Сабақтың мақсаттары Барлық оқушылар: Жаңа білімді меңгереді.
Көптеген оқушылар: Сөздің буыннан тұратынын түсінеді.
Кейбір оқушылар: Сөздегі буын санын анықтайды.
Бағалау критерийлері Жаңа білімді меңгереді, түсінеді, анықтайды.
Құндылықтарды дарыту Еңбек және шығармашылық
Пәнаралық байланыс Дүниетану
АКТ қолдану дағдылары Суреттер, слайд
Тілдік құзыреттілік Буын, жануарлар
Сабақ барысы
Сабақтың басы 3 мин
Ширату жаттығулар: “Жұмбақты шеш”
Қалқиып қос құлағы,
Елеңдеп қорқып тұрады.
Бейқам елді іздейді,
Малдан күдер үзбейді.
Тарғыл – тарғыл тас па,
Тастан бірақ басқа
Мекені қамыста,
Бұл саған таныс па?
(Жолбарыс)
Айбарлы түрлі бар,
Қанжардай тісі бар,
Тұма бойында
Тасыған күші бар
Күжірейген жалды.
Білсең айт бұл аңды.
(Арыстан)
Сабақтың ортасы 8 мин
ТА“Кім жылдам”
Тапсырма: Берілген жануарлардың аттарын атап, буынға бөл, салыстыр.
1 - топ 2 - топ 3 - топ
Дескриптор: Жануарларды атайды, буынға бөледі, салыстыра алады.
Ұжымдық жұмыс
Тапсырма: Берілген суреттегі жануарлардың аттарын атап, буынға бөл. Бір буынды сөздерді жасылмен, екі буынды сөздерді қызылмен боя.
Дескриптор: Жануарлардың аттарын атап, буынға бөле алады.
Атырау қаласы,
№34 лингвистикалық мектеп - гимназиясы
Бастауыш сынып мұғалімі:
Айдынгалиева Гульнур Амангалиевана
Мен жақсы көретін жан - жануар. Буын жүктеу
Сабақтың тақырыбы: Мен жақсы көретін жан - жануар. Буын.
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме)
1. 1. 9. 3 сөздің буыннан тұратынын түсіну және сөздегі буын санын анықтау.
Сабақтың мақсаттары Барлық оқушылар: Жаңа білімді меңгереді.
Көптеген оқушылар: Сөздің буыннан тұратынын түсінеді.
Кейбір оқушылар: Сөздегі буын санын анықтайды.
Бағалау критерийлері Жаңа білімді меңгереді, түсінеді, анықтайды.
Құндылықтарды дарыту Еңбек және шығармашылық
Пәнаралық байланыс Дүниетану
АКТ қолдану дағдылары Суреттер, слайд
Тілдік құзыреттілік Буын, жануарлар
Сабақ барысы
Сабақтың басы 3 мин
Ширату жаттығулар: “Жұмбақты шеш”
Қалқиып қос құлағы,
Елеңдеп қорқып тұрады.
Бейқам елді іздейді,
Малдан күдер үзбейді.
Тарғыл – тарғыл тас па,
Тастан бірақ басқа
Мекені қамыста,
Бұл саған таныс па?
(Жолбарыс)
Айбарлы түрлі бар,
Қанжардай тісі бар,
Тұма бойында
Тасыған күші бар
Күжірейген жалды.
Білсең айт бұл аңды.
(Арыстан)
Сабақтың ортасы 8 мин
ТА“Кім жылдам”
Тапсырма: Берілген жануарлардың аттарын атап, буынға бөл, салыстыр.
1 - топ 2 - топ 3 - топ
Дескриптор: Жануарларды атайды, буынға бөледі, салыстыра алады.
Ұжымдық жұмыс
Тапсырма: Берілген суреттегі жануарлардың аттарын атап, буынға бөл. Бір буынды сөздерді жасылмен, екі буынды сөздерді қызылмен боя.
Дескриптор: Жануарлардың аттарын атап, буынға бөле алады.
Атырау қаласы,
№34 лингвистикалық мектеп - гимназиясы
Бастауыш сынып мұғалімі:
Айдынгалиева Гульнур Амангалиевана
Мен жақсы көретін жан - жануар. Буын жүктеу