- 05 нау. 2024 01:40
- 155
Қосындыны санға бөлу
Қосындыны санға бөлу
Сабақтың мақсаты: а) Қосындыны санға бөлу туралы білімдерін пысықтау.
ә) Ойлау, есте сақтау қабілеттерін дамыту.
б) Математикалық сауаттылыққа тәрбиелеу.
Сабақтың түрі: ойын сабақ
Сабақтың әдісі: түсіндіру, сұрақ - жауап.
Сабақтың көрнекілігі: ұлттық ойын шарттары, суреттер
Сабақтың барысы:
І. Ұйымдастыру кезеңі
Оқушыларды сабаққа әзірлеу.
ІІ. Үй тапсырмасын тексеру:
№7. Қосындыны қалай санға көбейтеміз?
Қосындыны санға қалай бөлеміз?
ІІІ. Жаңа сабақ:
*Алдымызда қандай жыл мезгілдері келеді?
*Көктемде қандай мерекелер бар?
*Наурыз мейрамын қазақ халқы қалай өткізген?
- Бүгінгі сабағымызды қазақтың ұлттық ойындарына сүйеніп өтеміз.
- Қазақтың қандай ұлттық ойындарын білесіңдер? (қыз қуу, көкпар, бәйге, қазақша күрес)
№1 (қыз қуу)- ойын шартын айту, суретін көрсету.
1. Есепті оқыту
2. Мазмұнын ашу
3. Не белгілі? Не белгісіз?
4. Қандай амалдар қолданамыз?
Сатпаев қаласындағы
№4 мектеп-лицейінде бастауыш сынып мұғалімі
Байжан Халқа Қалжігітқызы
Сабақтың мақсаты: а) Қосындыны санға бөлу туралы білімдерін пысықтау.
ә) Ойлау, есте сақтау қабілеттерін дамыту.
б) Математикалық сауаттылыққа тәрбиелеу.
Сабақтың түрі: ойын сабақ
Сабақтың әдісі: түсіндіру, сұрақ - жауап.
Сабақтың көрнекілігі: ұлттық ойын шарттары, суреттер
Сабақтың барысы:
І. Ұйымдастыру кезеңі
Оқушыларды сабаққа әзірлеу.
ІІ. Үй тапсырмасын тексеру:
№7. Қосындыны қалай санға көбейтеміз?
Қосындыны санға қалай бөлеміз?
ІІІ. Жаңа сабақ:
*Алдымызда қандай жыл мезгілдері келеді?
*Көктемде қандай мерекелер бар?
*Наурыз мейрамын қазақ халқы қалай өткізген?
- Бүгінгі сабағымызды қазақтың ұлттық ойындарына сүйеніп өтеміз.
- Қазақтың қандай ұлттық ойындарын білесіңдер? (қыз қуу, көкпар, бәйге, қазақша күрес)
№1 (қыз қуу)- ойын шартын айту, суретін көрсету.
1. Есепті оқыту
2. Мазмұнын ашу
3. Не белгілі? Не белгісіз?
4. Қандай амалдар қолданамыз?
Сатпаев қаласындағы
№4 мектеп-лицейінде бастауыш сынып мұғалімі
Байжан Халқа Қалжігітқызы
Назар аударыңыз! Жасырын мәтінді көру үшін сізге сайтқа тіркелу қажет.