- 05 нау. 2024 02:27
- 147
Сағат неше?
Ағылшын тілі пәні мұғалімі Есмуканова Алия Салимовна
3 сынып
Тақырыбы: Cағат неше?
Мақсаты: Сабақ тақырыбы негізінде сөйлеу білігі мен оқу дағдысын жетілдіру
Міндеттері:
1. І - е дыбыстары бірге қолданғанда дауысты дыбыстардың оқылу ережесімен таныстыру
2. «What’s the time?» сұрағымен және оған берілетін “It’s __ o’clock” жауап түрімен таныстыру.
3. Танысу: “Times of the day”
4. Жалпы сұрақтар қойып, оларға жауап беру білігін қалыптастыру.
5. «My day» әнін жаттау.
Жаңа сөздер: in the morning, in the afternoon, in the evening, at night, What’s the time? What time is it? It’s ___o’clock.
Қайталау: numbers 1 - 12, verbs: get up, brush teeth, wash face, play football, go to school, play chess, read stories, go to bed, listen to music, do homework.
Көрнекілігі: Pupil's Book, WB, CD - s, cards
Сабақ барысы:
1. Ұйымдастыру момент.
- Good afternoon, boys and girls! How are you?
- Good afternoon teacher! We are fine, thank you. And you?
- I’m Ok. Sit down please!
- Бүгін сабақта біз i дауысты дыбысынан тұратын сөздерді меңгеруді жалғастырамыз, a және e әріптерінің оқылуын қайталаймыз, Сағат қанша? Сұрағын қойып, оған жауап беріп үйренеміз, сондай - ақ ән жаттаймыз.
2. Фонетикалық жаттығу:
T: Сөздерді оқитын ережесін еске түсіріп сөздерді оқып шығындар:
Cat – nose – bone – gate – dog – case – mum – home – banana – plane – bus – tape – school – kite – pen – nine.
I [ai] – bike, smile, line.
3. Тыңдау.
- Open your books at page 12.
Ex. 1, p. 16 CD 11 Listen, point and repeat.
(хормен және жеке - жеке оқиды)
o - e [әu]
rope - home
stone - rose
nose - stove
bone - mole
Ex. 2, p. 12 Listen and tick.
Answers:
Rope nose
Stone bone
rose
4. Жазу
Ex. 3, p. 12 Write the words into your exercise - books.
5. Тыңдау және қайталау.
Ex. 4. p. 13 (CD 8) Listen and repeat.
Rollerblade [rolәbleid]
fairy tales [feiri - teilz]
have dinner [hӕv dinә]
go to bed [gәu tә bed]
Сөздерді сөздікке жазып көшіреміз.
6. Оқу
Ех., 5, р. 13. Оқушылар мәтінді тыңдап, оқуды тапсырасыңдар.
4 - жаттығудағы сөздер бар сөйлемдерді мәтіннен тауып оқып шығындар.
1. Let's go rollerblading on Saturday morning.
2. I read fairy tales to Lory. / She likes fairy tales very much.
3. I have dinner.
4. Do you go to bed late.
T: Answer the Ted’s question: What does Bobby do on Friday.
Pl: He comes home. He has dinner. He helps his mother. He goes swimming. He reads fairy tales to Lory.
T: What do you do on Friday?
7. Тыңдау және белгілеу.
Ex. 6, p. 14 Listen and tick.
- What does ted do on Sunday?
Pl: 1 play chess 2 ride a bicycle 3 go to the zoo 4 play football 5 go shopping
8. Сөйлеу
Ex. 7, p. 15.
Do you____________ on ___________?
I _______________________________.
I don’t___________________________.
9. Үй тапсырмасы: WB, lesson 3, to learn the words by heart.
Бағалау.
3 сынып
Тақырыбы: Cағат неше?
Мақсаты: Сабақ тақырыбы негізінде сөйлеу білігі мен оқу дағдысын жетілдіру
Міндеттері:
1. І - е дыбыстары бірге қолданғанда дауысты дыбыстардың оқылу ережесімен таныстыру
2. «What’s the time?» сұрағымен және оған берілетін “It’s __ o’clock” жауап түрімен таныстыру.
3. Танысу: “Times of the day”
4. Жалпы сұрақтар қойып, оларға жауап беру білігін қалыптастыру.
5. «My day» әнін жаттау.
Жаңа сөздер: in the morning, in the afternoon, in the evening, at night, What’s the time? What time is it? It’s ___o’clock.
Қайталау: numbers 1 - 12, verbs: get up, brush teeth, wash face, play football, go to school, play chess, read stories, go to bed, listen to music, do homework.
Көрнекілігі: Pupil's Book, WB, CD - s, cards
Сабақ барысы:
1. Ұйымдастыру момент.
- Good afternoon, boys and girls! How are you?
- Good afternoon teacher! We are fine, thank you. And you?
- I’m Ok. Sit down please!
- Бүгін сабақта біз i дауысты дыбысынан тұратын сөздерді меңгеруді жалғастырамыз, a және e әріптерінің оқылуын қайталаймыз, Сағат қанша? Сұрағын қойып, оған жауап беріп үйренеміз, сондай - ақ ән жаттаймыз.
2. Фонетикалық жаттығу:
T: Сөздерді оқитын ережесін еске түсіріп сөздерді оқып шығындар:
Cat – nose – bone – gate – dog – case – mum – home – banana – plane – bus – tape – school – kite – pen – nine.
I [ai] – bike, smile, line.
3. Тыңдау.
- Open your books at page 12.
Ex. 1, p. 16 CD 11 Listen, point and repeat.
(хормен және жеке - жеке оқиды)
o - e [әu]
rope - home
stone - rose
nose - stove
bone - mole
Ex. 2, p. 12 Listen and tick.
Answers:
Rope nose
Stone bone
rose
4. Жазу
Ex. 3, p. 12 Write the words into your exercise - books.
5. Тыңдау және қайталау.
Ex. 4. p. 13 (CD 8) Listen and repeat.
Rollerblade [rolәbleid]
fairy tales [feiri - teilz]
have dinner [hӕv dinә]
go to bed [gәu tә bed]
Сөздерді сөздікке жазып көшіреміз.
6. Оқу
Ех., 5, р. 13. Оқушылар мәтінді тыңдап, оқуды тапсырасыңдар.
4 - жаттығудағы сөздер бар сөйлемдерді мәтіннен тауып оқып шығындар.
1. Let's go rollerblading on Saturday morning.
2. I read fairy tales to Lory. / She likes fairy tales very much.
3. I have dinner.
4. Do you go to bed late.
T: Answer the Ted’s question: What does Bobby do on Friday.
Pl: He comes home. He has dinner. He helps his mother. He goes swimming. He reads fairy tales to Lory.
T: What do you do on Friday?
7. Тыңдау және белгілеу.
Ex. 6, p. 14 Listen and tick.
- What does ted do on Sunday?
Pl: 1 play chess 2 ride a bicycle 3 go to the zoo 4 play football 5 go shopping
8. Сөйлеу
Ex. 7, p. 15.
Do you____________ on ___________?
I _______________________________.
I don’t___________________________.
9. Үй тапсырмасы: WB, lesson 3, to learn the words by heart.
Бағалау.