- 05 нау. 2024 01:39
- 113
Бердібек Соқпақбаевтың «Менің атым Қожа» повесі
Сабақтың тақырыбы: Б. Соқпақбаевтың «Менің атым Қожа» повесі (слайдымен)
Сабақтың мақсаты: ақынның өмірі мен шығармашылығы жайлы білу. Повесті оқи отырып мазмұнын түсіну. Топтаса отырып ақынның повесін талдау. Алған білімдерін жинақтау
Оқытуда қолданылатын әдіс – тәсілдер: «Сұрақты қағып ал» әдісі, «Миға шабуыл»әдісі, зерттеу әдісі, рөлдік ойын, синкуэн әдісі, сөзжұмбақ шешу, INSERT әдісі
Модульдердің кіріктірілуі: сыни тұрғыда ойлауға үйрету, оқыту мен оқуда акт - ны пайдалану, оқыту мен оқытудағы жаңа әдіс - тәсілдер, оқытуды басқару және көшбасшылық, оқыту үшін бағалау және оқытуды бағалау
Үйрену мақсатында бағаны қоса бағалау: топты және өзін - өзі стикер арқылы бағалау
Негізгі дерек көздер: электронды оқулық, плакат, постер, слайд, сөзжұмбақ, стикер
Оқып үйренудің нәтижесі: ақынның өмірі мен шығармашылығы жайлы біледі, повесті оқи отырып мазмұнын түсінеді, топтаса отырып ақынның повесін талдайды. Алған білімдерін жинақтайды.
Жаңа сабақ
Ұйымдастыру кезеңі.
Оқу құралдарын түгендеу. Психологиялық атмосфераны қалыптастыру. «Екі тілек, бір жұлдыз» әдісі бойынша бір – бірлеріне жақсы сөз немесе тілек айтады. Оқушылар 3 топқа бөлінеді. «Астана», «Қыран», «Жас қыран»
Үй тапсырамасын пысықтау мақсатында «Сұрақты қағып ал» әдісі және «Миға шабуыл» әдісі арқылы үш топтың оқушылары бір - бірлеріне 3 сұрақтан қойдыртамын.
Жаңа сабақтың тақырыбын оқушыларға түрткі сұрақты қоя отырып аштырамын.
Сабақтың мақсаты: ақынның өмірі мен шығармашылығы жайлы білу. Повесті оқи отырып мазмұнын түсіну. Топтаса отырып ақынның повесін талдау. Алған білімдерін жинақтау
Оқытуда қолданылатын әдіс – тәсілдер: «Сұрақты қағып ал» әдісі, «Миға шабуыл»әдісі, зерттеу әдісі, рөлдік ойын, синкуэн әдісі, сөзжұмбақ шешу, INSERT әдісі
Модульдердің кіріктірілуі: сыни тұрғыда ойлауға үйрету, оқыту мен оқуда акт - ны пайдалану, оқыту мен оқытудағы жаңа әдіс - тәсілдер, оқытуды басқару және көшбасшылық, оқыту үшін бағалау және оқытуды бағалау
Үйрену мақсатында бағаны қоса бағалау: топты және өзін - өзі стикер арқылы бағалау
Негізгі дерек көздер: электронды оқулық, плакат, постер, слайд, сөзжұмбақ, стикер
Оқып үйренудің нәтижесі: ақынның өмірі мен шығармашылығы жайлы біледі, повесті оқи отырып мазмұнын түсінеді, топтаса отырып ақынның повесін талдайды. Алған білімдерін жинақтайды.
Жаңа сабақ
Ұйымдастыру кезеңі.
Оқу құралдарын түгендеу. Психологиялық атмосфераны қалыптастыру. «Екі тілек, бір жұлдыз» әдісі бойынша бір – бірлеріне жақсы сөз немесе тілек айтады. Оқушылар 3 топқа бөлінеді. «Астана», «Қыран», «Жас қыран»
Үй тапсырамасын пысықтау мақсатында «Сұрақты қағып ал» әдісі және «Миға шабуыл» әдісі арқылы үш топтың оқушылары бір - бірлеріне 3 сұрақтан қойдыртамын.
Жаңа сабақтың тақырыбын оқушыларға түрткі сұрақты қоя отырып аштырамын.
Назар аударыңыз! Жасырын мәтінді көру үшін сізге сайтқа тіркелу қажет.
Назар аударыңыз! Жасырын мәтінді көру үшін сізге сайтқа тіркелу қажет.