- 05 нау. 2024 04:26
- 212
Ғажайып бақ
Күні: 26. 09. 2014 |
| ||
Сабақтың тақырыбы: | Ғажайып бақ | ||
Мақсаты: | Ертегіні мәнерлеп оқып, өз ойларын айтуға үйренеді. | ||
Табыс критерийлері: |
| ||
Сабақтың әдісі: Бағалау: | Топтастыру, топтық, жұмыс, Мұғалімнің бағалауы, бағалау парағы | ||
Ұйымдастыру кезеңі | Тренинг «Қошемет» (2 минут) | ||
Үй тапсырмасын тексеру | Ертегіні қалай аяқтар едіңдер? (3 минут) | ||
Қызығушылықты ояту | Бейнежазба көрсету Сұрақ - жауап Бейнежазба сендерге қандай әсер қалдырды? Осы бейнежазбаны көре отырып ертегі не туралы болатынын оқушылардан сұрау. (5минут) | ||
Жаңа сабақ | Мағынаны тану (түсіну, қолдану) «Пирамида құру» әдісін қолдану Жаңа мәліметпен жұмыс жасалғаннан кейін, түрлі деңгейлерде түсінік құрастыру тәсілі. Бұл тәсіл жүзеге “ жеке - жұп - топ - аудитория”схемасы арқылы асырылады. Бөлімдерге ат қояды. (10 минут) диалогтік оқыту | ||
Сергіту сәті | «Күміс құмған - ай» (2 минут) | ||
Шығармашылық жұмыс | Блум таксономиясы бойынша (топтық жұмыс) 1. Ертегідегі негізгі кейіпкерлер кімдер? 2. Ертегінің негізгі ойы не туралы деп ойлайсың? 3. Жас жігіт қандай адам деп ойлайсың, сен оны кездестірсең оған қандай сұрақ қояр едің? 4. Егер жас жігіт болмағанда қандай жағдай болар еді? Қалай ойлайсыңдар? 5. Адамдардың атынан жас жігітке қандай хат жазар едің? 6. Жас жігіттің ісін қалай бағалайсыңдар? (15 минут) | ||
Қорытынды Рефлексия | Бағалау Бағалау парағы бойынша топ жетекшілері өз мүшелерінің жинаған балының қорытындысы бойынша журналға түсіру. - Қандай әсер алдыңдар? - Не ұнамады? - Не ұнады? (5 минут) | ||
Толық нұсқасын жүктеп алу |