- 05 нау. 2024 02:59
- 184
Тізбек бөлігіне арналған Ом заңы
Тізбек бөлігіне арналған Ом заңы
Физика 8 сынып
Мақсаты: Ом заңын тұжырымдау, электр кедергісіне анықтама беру, тақырыпты түсіндіру. Оқушыларды Ом заңының тұжырымдамасымен таныстырып, формуласын есептер шығаруда қолдануға, электр кедергісіне анықтама беріп, кедергіні өлшейтін құралға, тізбекте белгіленуіне түсінік беру;
Жалпы мақсат Оқушыларға оқытудың жаңа әдіс - тәсілдерін үйретіп, өз бетінше және топпен жұмыс істеу дағдыларын қалыптастырып дамыту
Күтілетін нәтиже: Оқушылар Ом заңы ұғымын біледі, электр кедергісіне анықтама береді, түсінеді және есеп шығаруда пайдаланады
7 модульдің қолданылуы АКТ”, “Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер”, “Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау”, “Сыни тұрғыдан ойлауға үйрету”, “Оқытуды басқару және көшбасшылық”.
Қолданылатын әдіс - тәсілдер: Тақырыптық жаттығулар, модерация, семантикалық карта
Қолданылатын ресурстар: Флипчарт, маркерлер, портреттер, тақта, стикерлер, ноутбук
Ұйымдастыру кезеңі
Тренинг Шаттық шеңберін жасай отырып, «адасқан әріптер» бойынша топқа бөліну
Білім
Қызығушылық тарын ояту «Миға шабуыл» әдісі
Түсіну
«Кім жылдам» әдісі арқылы топпен жұмыс жасау.
Қолдану
Өткен тақырыптарға байланысты «Джигсо» әдісі
Сергіту сәті
«Капитандар» атты жаттығу жасау
Талдау
Виртуалды әдіс
Жинақтау
Кластер құру
Бағалау
Өзін - өзі бағалау (2 мин) бағалау парақшалары
Рефлексия
Стикерлерді толтыру Оқушылар бүгінгі сабаққа деген ойын стикерге жазып, «Сезім аралына» іледі (2 мин)
Талғар қаласы,
№9 жалпы білім беретін орта мектептің
физика пәнінің мұғалімі Марьяна Тұрсынбайқызы Серікбаева
Толық нұсқасын жүктеу
Слайдын жүктеу
Физика 8 сынып
Мақсаты: Ом заңын тұжырымдау, электр кедергісіне анықтама беру, тақырыпты түсіндіру. Оқушыларды Ом заңының тұжырымдамасымен таныстырып, формуласын есептер шығаруда қолдануға, электр кедергісіне анықтама беріп, кедергіні өлшейтін құралға, тізбекте белгіленуіне түсінік беру;
Жалпы мақсат Оқушыларға оқытудың жаңа әдіс - тәсілдерін үйретіп, өз бетінше және топпен жұмыс істеу дағдыларын қалыптастырып дамыту
Күтілетін нәтиже: Оқушылар Ом заңы ұғымын біледі, электр кедергісіне анықтама береді, түсінеді және есеп шығаруда пайдаланады
7 модульдің қолданылуы АКТ”, “Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер”, “Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау”, “Сыни тұрғыдан ойлауға үйрету”, “Оқытуды басқару және көшбасшылық”.
Қолданылатын әдіс - тәсілдер: Тақырыптық жаттығулар, модерация, семантикалық карта
Қолданылатын ресурстар: Флипчарт, маркерлер, портреттер, тақта, стикерлер, ноутбук
Ұйымдастыру кезеңі
Тренинг Шаттық шеңберін жасай отырып, «адасқан әріптер» бойынша топқа бөліну
Білім
Қызығушылық тарын ояту «Миға шабуыл» әдісі
Түсіну
«Кім жылдам» әдісі арқылы топпен жұмыс жасау.
Қолдану
Өткен тақырыптарға байланысты «Джигсо» әдісі
Сергіту сәті
«Капитандар» атты жаттығу жасау
Талдау
Виртуалды әдіс
Жинақтау
Кластер құру
Бағалау
Өзін - өзі бағалау (2 мин) бағалау парақшалары
Рефлексия
Стикерлерді толтыру Оқушылар бүгінгі сабаққа деген ойын стикерге жазып, «Сезім аралына» іледі (2 мин)
Талғар қаласы,
№9 жалпы білім беретін орта мектептің
физика пәнінің мұғалімі Марьяна Тұрсынбайқызы Серікбаева
Толық нұсқасын жүктеу
Слайдын жүктеу